Adres
ul. Niemcewicza 2a, 43-600 Jaworzno
Telefon
+48 731 303 303
PN - PT:
6:00 - 22:00
SOBOTA:
7:00 - 15:00

O firmie

Działalność gospodarczą prowadzimy od ponad dziesięciu lat. W obecnej formie międzynarodowego transportu pojazdów funkcjonuje i prężnie działa od pięciu lat. W tym czasie firma rozwinęła się w bardzo dynamiczny sposób, co obrazuje wzrost ilości, a przede wszystkim jakości używanych pojazdów. Zaczynaliśmy z jednym wysłużonym samochodem ciężarowym. W obecnej chwili możemy pochwalić się flotą kilkunastu pojazdów spełniających najnowsze wymagania norm ochrony środowiska. Dążymy do tego, aby posiadać jak najnowocześniejszy, najbardziej ekonomiczny, a przede wszystkim jak najbardziej ekologiczny tabor w Polsce pośród firm oferujących transport pojazdów.


Zapewniamy profesjonalną obsługę logistyczną transportu pojazdów na terenie kraju i Europy. Gwarantujemy swym Klientom pewność i terminowość dostaw. Doświadczona, wykwalifikowana kadra zapewnia najwyższy poziom realizowanych usług. Profesjonalizm, kultura obsługi, efektywne wykorzystanie środków transportu czynią firmę wiarygodnym partnerem zapewniającym wysoką pozycję na europejskim rynku usług w zakresie przewozu. Pojazdy i ładunki są w pełni ubezpieczone.


Nasze autotransportery są wyposażone w system GPS pozwalający zlokalizować transport z dokładnością do 10 metrów. Informacje uzyskane w ten sposób przekazywane są do naszych systemów logistycznych z częstotliwością 5 minut, dzięki czemu na bieżąco możemy śledzić położenia autotransportera wraz z ładunkiem.


Ponadto, nasz stacjonarny punkt znajdujący się w Jaworznie, przy zbiegu tras autostrady A4 i drogi ekspresowej S1 oferuje wiele innych możliwości związanych w dużej mierze z pojazdami ciężkimi. Prowadzimy dystrybucję AdBlue, serwis pojazdów, włącznie z okuwaniem wszelkiego rodzaju węży hydraulicznych, powietrza i innych, a także umożliwiamy odczytanie tachografu oraz karty kierowcy, włącznie z przeprowadzeniem analizy zebranych danych. Więcej informacji oraz usług znajdą Państwo na poszczególnych zakładkach niniejszej strony.

ZLOKALIZUJ SAMOCHÓD

POMOC DROGOWA